پاکسازی فضاهای بی دفاع شهری از آسیب‌های اجتماعی
پاکسازی فضاهای بی دفاع شهری از آسیب‌های اجتماعی

شهردار منطقه۹ خبر داد: نظارت و کنترل شبانه‌روزی معابر و فضاهای شهری در منطقه۹ به منظور شناسایی و پاکسازی کلونی‌ها در قالب طرح سراسری ساماندهی آسیب‌های اجتماعی با قوت در حال اجراست. به گزارش اخبار توسعه به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۹؛ سید محمد رحیم مرتضوی شهردار منطقه۹ گفت: با توجه به آغاز طرح […]

شهردار منطقه۹ خبر داد:

نظارت و کنترل شبانه‌روزی معابر و فضاهای شهری در منطقه۹ به منظور شناسایی و پاکسازی کلونی‌ها در قالب طرح سراسری ساماندهی آسیب‌های اجتماعی با قوت در حال اجراست.

به گزارش اخبار توسعه به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۹؛ سید محمد رحیم مرتضوی شهردار منطقه۹ گفت: با توجه به آغاز طرح سراسری ساماندهی آسیب‌های اجتماعی کمیته‌ای به همین منظور در منطقه۹ تشکیل و برنامه عملیاتی با هدف شناسایی و پاکسازی معابر و فضاهای شهری تدوین شد.

وی افزود: طی این چند روز اکیپ‌های اجرایی به صورت شبانه روزی در سطح منطقه در حال گشت‌زنی می‌باشند تا ضمن شناسایی کلونی‌ها نسبت به پاکسازی آنها اقدامات لازم را انجام دهند. در این طرح ضربتی نسبت به جمع آوری زباله‌گردها، معتادان متجاهر و آسیب دیدگان اجتماعی اقدام می‌شود.

شهردار منطقه۹ در خاتمه یادآور شد: طی ۴ روز از آغاز طرح مذکور ۱۰۰ متجاهر و ۴۰ زباله گرد از معابر شهری منطقه ۹ جمع‌آوری و به مراجع قانونی ارجاع داده شده‌اند.

https://t.me/tehshahrr