اجرای مستمر طرح ساماندهی آسیب های اجتماعی در محلات منطقه ۱۳
اجرای مستمر طرح ساماندهی آسیب های اجتماعی در محلات منطقه ۱۳

شهردار منطقه ۱۳ از تداوم طرح پاکسازی، جمع آوری و ساماندهی معتادین متجاهر، زباله گردها، آسیب های اجتماعی و افراد آسیب دیده در سطح منطقه و  بزرگراه های شهید یاسینی و دوران خبر داد .   به گزارش اخبار توسعه به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، محمد هادی علی احمدی، شهردار منطقه با […]

شهردار منطقه ۱۳ از تداوم طرح پاکسازی، جمع آوری و ساماندهی معتادین متجاهر، زباله گردها، آسیب های اجتماعی و افراد آسیب دیده در سطح منطقه و  بزرگراه های شهید یاسینی و دوران خبر داد .  

به گزارش اخبار توسعه به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، محمد هادی علی احمدی، شهردار منطقه با اشاره به استمرار فعالیت طرح ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی در این منطقه گفت: با دستور شهردار محترم تهران و با هماهنگی اداره آسیب های اجتماعی، یگان حفاظت، شهرداران نواحی، معبربانان و رابط قضایی، برنامه ریزی لازم جهت ساماندهی افراد جامعه هدف در سطح منطقه به طور مداوم پیگیری می‌شود.   

وی با اشاره به تداوم طرح افزود: در این طرح، محل های تجمع افراد آسیب دیده اجتماعی شناسایی و ضمن  جمع آوری و انتقال این افراد به مراکز ذیصلاح، نقاط مذکور مسدود و از کلونی معتادان متجاهر و کتفی پاکسازی می شود.