پیام‌های عاشورایی در معابر و بزرگره های منطقه ۲ نقش بست
پیام‌های عاشورایی در معابر و بزرگره های منطقه ۲ نقش بست

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲ گفت:  درآستانه  ماه محرم، همزمان با سیاهپوش کردن فضای شهری، پیام های مکتب عاشورا در قالب طرح های فرهنگی با نصب بنر و کتیبه در معابر و بزرگراه ها و میادین منطقه ۲ اکران شد. به گزارش اخبار توسعه به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲، علی اصغر […]

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲ گفت:  درآستانه  ماه محرم، همزمان با سیاهپوش کردن فضای شهری، پیام های مکتب عاشورا در قالب طرح های فرهنگی با نصب بنر و کتیبه در معابر و بزرگراه ها و میادین منطقه ۲ اکران شد.

به گزارش اخبار توسعه به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲، علی اصغر طاهری  با با بیان اینکه در آستانه ماه محرم فضای شهر منطقه سیاه پوش شده است، افزود: با هدف هویت بخشی به فضاهای شهری، فضاآرایی متناسب با ایام محرم در قالب اهتزاز پرچم های مشکی، اکران پیام های عاشورایی، ریسه های مشکی انجام شد.

وی بیان اینکه ماه‌های محرم و صفر فرصت مغتنمی برای درک جامع‌تری از فلسفه قیام حضرت اباعبدالله (ع) است، گفت: در همین راستا با اکران پیام های فرهنگی با محتوای درس هایی از مکتب عاشورا، میادین، بزرگراه ها ومعابر منطقه ۲ مزین به پیام های عاشورایی شد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با بیان اینکه در معابر و میادین پرتردد منطقه با ایجاد فضای معنوی مناسب برای عزاداری امام حسین (ع) پرچم و ریسه‌های مشکی نصب شده است، گفت: فضاسازی شهری با نصب ۱۵۰۰ تخته پرچم مشکی،۳ هزار مترمربع کتیبه ،۳۰تخته نما پرچم و ۲۰هزار مترطول ریسه مشکی انجام شد.

وی با اشاره به نصب  نما پرچم در بزرگراه های هاشمی رفسنجانی،بلوار پاکنژاد، خیابان آزادی و…گفت: پایه پل های بزرگراه های شهید چمران و یادگار امام (ره) با نصب کتیبه سیاهپوش شد.