با انجام طرح محور های نمونه الگوی خدمت ، منطقه ۵ جان تازه ای می گیرد 
با انجام طرح محور های نمونه الگوی خدمت ، منطقه ۵ جان تازه ای می گیرد 

شهردار منطقه ۵: پیشرفت سریع طرح  الگوی خدمت، رضایت شهروندان را به همراه دارد. به گزارش اخبارتوسعه به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۵، داوود گودرزی شهردار منطقه با اشاره به طرح الگوی خدمت در ۵ محور نمونه منطقه شامل (بلوار آیت اله کاشانی، بلوار فردوس، بلوار جنت آباد، بلوار شهران و بلوار دانشگاه […]

شهردار منطقه ۵: پیشرفت سریع طرح  الگوی خدمت، رضایت شهروندان را به همراه دارد.

به گزارش اخبارتوسعه به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۵، داوود گودرزی شهردار منطقه با اشاره به طرح الگوی خدمت در ۵ محور نمونه منطقه شامل (بلوار آیت اله کاشانی، بلوار فردوس، بلوار جنت آباد، بلوار شهران و بلوار دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات) از اقدامات معاونت فنی و عمرانی منطقه در این معابر خبر داد.

گودرزی گفت: اقدامات فوق در محدوه محلات شهران شمالی، شهرزیبا، حصارک، فردوس، اباذر، جنت آباد شمالی، جنت آباد مرکزی و جنت آباد جنوبی انجام می شود. از جمله این اقدامات مرمت و بهسازی آسفالت معابر، پیاده روسازی و اصلاح معابر، تبدیل نهرهای فاقد عملکرد به کانیو و بهسازی جداول، حذف دریچه های زائد در سطح معابر و همسطح سازی، احداث و بازسازی و مرمت سرویس های بهداشتی عمومی بوستان ها می باشد.

شهردار منطقه ۵ افزود: عمده این اقدامات در بازه زمانی یک ماهه ابتدا تا انتهای خرداد ماه و تعدادی نیز تا انتهای شهریور ماه ۱۴۰۳ برنامه ریزی شده است که با توجه به پیشرفت صد در صدی و اتمام بسیاری از آنها، موجبات جلب رضایت شهروندان را فراهم می آورد. 

گودرزی در پایان ابراز امیدواری کرد این طرح ها افق های  امید و زندگی را در منطقه ۵ روشن تر از پیش سازد و منطقه را به مقصد گردشگری شهری تبدیل کند.