اجرای طرح ضربتی ساماندهی آسیب‌های اجتماعی در نواحی ششگانه قبله تهران
اجرای طرح ضربتی ساماندهی آسیب‌های اجتماعی در نواحی ششگانه قبله تهران

شهردار منطقه ۲۰ از اجرای دقیق و به موقع طرح سراسری ساماندهی آسیب‌های اجتماعی در نواحی این منطقه خبر داد.

به گزارش اخبار توسعه به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰؛ رضا شنگی شهردار منطقه گفت: مبحث ساماندهی آسیب‌های اجتماعی از جمله مطالبات شهروندان است که بر همین اساس یکی از اولویت‌های مدیریت ارشد شهری در سال جدید، اجرای طرح ساماندهی آسیب‌های اجتماعی در شهر تهران است.

شهردار منطقه ۲۰ افزود: این طرح در ۴ محور ساماندهی کودکان‌کار، متکدیان، زباله‌گردها و معتادان متجاهر و افراد بی سرپناه انجام می‎شود که با اجرای همه جانبه آن در محلات می‌‍توان شاهد تغییر چهره شهر و ارتقاء رضایت‌مندی شهروندان بود.

وی عنوان کرد: در همین راستا، با برگزاری جلسه قرارگاه اجتماعی در منطقه هماهنگی طرح سراسری ساماندهی آسیب‌های اجتماعی ، برنامه عملیاتی و تمهیدات اجرایی مورد نیاز در منطقه ۲۰ مصوب شد و با بهره گیری از ظرفیت ها و پتانسیل‌های موجود و پیگیری های مداوم و رصد شبانه روزی در دستور کار قرار گرفت.

ایشان خاطر نشان کرد: پاک سازی شهر از ناهنجاری‌های شهری و احساس امنیت شهروندان از جمله دغدغه‌های اصلی مدیریت شهری است که به صورت جدی در منطقه ۲۰ اجرایی می‌شود.

وی تاکید کرد: طرح ساماندهی آسیب های اجتماعی مطابق با ضوابط قانونی و با استقرار و فعالیت اکیپ‌های حامی شهر و سازمان پسماند در محلات منطقه با حفظ کرامت انسانی تا ۳۱ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.